بازار بازی‌های ویدیویی که هدف اصلی آن‌ها، مشارکت کاربران برای دریافت بیت کوین است، روزبه‌روز داغ‌تر می‌شود. حال، در این بین بازی های بیت کوین که برای کاربران پلتفرم‌های محبوب اندروید و iOS منتشر می‌شوند، از اهمیت و محبوبیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین بازی های بیت کوین روی این پلتفرم‌ها بپردازیم و یک راه تفریحی و سرگرم‌کننده را برای دریافت بیت کوین به شما معرفی کنیم. با کوین نیک همراه باشید.

شاید شما نیز با ما هم‌عقیده باشید که بهترین راه برای جذب مخاطب و البته آموختن یک یا چند موضوع مختلف به افراد، ارائه کردن آنها به‌صورت بازی و سرگرمی است. بازی‌های ویدیویی آن‌چنان در دهه‌ها و سال‌های اخیر، محبوبیت کسب کرده‌اند که دیگر بهترین راه برای جذب مخاطب به شمار می‌روند. سرگرم شدن با یک بازی ساده موبایلی، قطعا راحت‌ترین کار برای گذراندن اوقات فراغت است و می‌تواند تمرکز و حال شما را بهتر کند. در میان رشد صنعت بازی‌های ویدیویی، بازی‌هایی که مرتبط با ارز دیجیتال و البته بیت کوین هستند نیز با سرعت بالایی خود را معرفی می‌کنند؛ عناوینی که علاوه بر سرگرم کردن مردم، به آنها این فرصت را می‌دهد که از طریق تجربه بازی مورد نظر، بیت کوین و دارایی دیجیتال نیز به دست آورند. هم‌اکنون بازی‌های ویدیویی بسیاری وجود دارند که کارشان، جذب مخاطب به سمت رمزارز و دارایی‌های دیجیتال، از طریق سرگرمی و تفریح است. با این حال،‌ بهترین نوع این بازی‌ها، عناوینی هستند که به مخاطب رمزارز بیت کوین هدیه می‌دهند و در واقع، بازی های بیت کوین نامیده می‌شوند. از آن جایی که بیت کوین با ارزش‌ترین دارایی دیجیتال در دنیا محسوب می‌شود، قطعا به دست آوردن آن از طریق تجربه یک بازی ویدیویی، می‌تواند لذت‌بخش و جالب باشد.

خرید بیت کوین

در این مطلب قصد داریم به شما بهترین بازی های بیت کوین را معرفی کنیم. البته توجه داشته باشید که منظور ما از بهترین بازی‌‌ها، بهترین عناوین از نظر گیم‌پلی و روند بازی نیست، بلکه بازی‌هایی را در نظر داریم که بیشترین پاداش یا جایزه را به شما می‌دهند و در واقع فرصت کسب بیت کوین را برای شما به خوبی به وجود می‌آورند. کاربران سیستم‌های عامل اندروید و iOS می‌توانند این عناوین را روی دستگاه‌های خود نصب کرده و به آسانی بازی کنند و علاوه بر سرگرم شدن، کمی هم رمزارز به دست بیاورند!

معرفی بهترین بازی های بیت کوین

در حین رشد صنعت بازی‌های ویدیویی، بازی‌های مرتبط با ارز دیجیتال و البته بیت کوین نیز با سرعت بالایی افزایش می‌یابند

Alien Run

پلتفرم‌ها: اندروید و iOS

بازی Alien Run یک عنوان آرکید و بسیار جذاب است. این بازی با اینکه گیم‌پلی ساده‌ای دارد و نمونه آن را در صدها بازی موبایلی دیگر شاهد بود‌ه‌ایم، اما به شدت اعتیادآور است و به این راحتی‌ها نمی‌توان از تجربه آن دست برداشت. بازی Alien Run برای اولین بار، سه سال پیش و توسط یک استودیوی توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل که با شرکت Bitcoin Aliens (یک وب‌سایت شناخته‌شده) همکاری کرده‌ بود، منتشر شد.

قهرمان اصلی بازی Alien Run، فردی به نام Daniel D’Alien است که توانایی‌های مختلفی دارد. به عنوان مثال، این شخصیت می‌تواند بپرد، چرخ بخورد، جاخالی بدهد و البته با ارتقای توانایی‌ها، به شخصیتی بهتر و سریع‌تر تبدیل شود. کنترل کردن شخصیت Daniel D’Alien در صدها مرحله بازی که به‌صورت شخصی‌سازی‌شده طراحی و ساخته شده‌اند، بسیار عالی و لذت‌بخش است. ماجراجویی شخصیت Daniel D’Alien می‌تواند تا بی‌نهایت ادامه داشته باشد و نکته مهم اینجاست که شما می‌توانید در هر ۵ مرحله، امتیاز خود را تا مرز ۱۰٫۰۰۰ ساتوشی بالا ببرید و پاداش‌ها را جمع آوری کنید. توجه داشته باشید که در هر ساعت، شما می‌توانید ۲ دست ۱۰ مرحله‌ای تجربه کنید و در هر دست، مراحل روزانه و آنلاینی دریافت می‌کنید که با انجام آن‌ها و البته انجام مراحل بازی، می‌توانید تا ۱۰٫۰۰۰ ساتوشی امتیاز و پاداش جمع کنید. این پاداش‌ها زمانی به شما تعلق پیدا می‌کند که هر مرحله را به اتمام برسانید.

معرفی بهترین بازی های بیت کوین

هرچه میزان سختی بازی Alien Run افزایش پیدا می‌کند، میزان بیت کوین جایزه نیز بیشتر می‌شود

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، دریافت جوایز بیت کوین در بازی Alien Run ساده و البته مفرح و سرگرم‌کننده است. شخصیت شما در طول بازی قدرت‌ها و قابلیت‌های جدیدی را به دست می‌آورد و می‌تواند مراحل سخت‌تر و چالش‌برانگیز‌تر را با توانایی‌های جدید به اتمام برساند. هرچه میزان سختی و دشواری بازی Alien Run در طول مراحل افزایش پیدا می‌کند، میزان بیت کوینی که شما به عنوان جایزه دریافت می‌کنید نیز بیشتر می‌شود.

تمام گیمرها و کاربران، مجبور هستند تا بازی Alien Run را بدون هیچگونه وسیله و ابزار اضافی آغاز کنند و امکان دستیابی به آیتم‌ها و ابزار به‌دردبخور و مفید مانند اورب‌ها (Orbs)، کارت‌های ترامپ و البته کارت‌های اسرارآمیز در طول مراحل وجود دارد. شما می‌توانید این آیتم‌های مفید را یا از گیمرهای دیگر‌ (دوستان) یا از فروشگاه بازی تهیه نمایید. توجه داشته باشید که شما در بازی، الزاما نباید به عنوان نفر اول شناخته شوید، بلکه برنده اصلی کسی است که بیشترین اورب را در اختیار داشته باشد. جذابیت و اعتیادی که بازی Alien Run دارد، خیلی راحت می‌تواند گیمرها و کاربران عادی را سرگرم نماید و به آنها فرصتی برای دریافت امتیاز و در انتها بیت کوین بدهد.

Worldopo

پلتفرم‌ها: اندروید و iOS

Worldopo از آن بازی‌های بیت کوین است که قطعا باید آن را تجربه کنید و برای این حرف دلایل محکمی داریم! اول از همه، اگر از آن دسته افرادی هستید که از تجربه بازی Pokémon Go و Monopoly لذت می‌برید، قطعا باید به‌سراغ Worldopo بروید و مطمئن باشید که از این بازی بیت کوین خوشتان خواهد آمد. Worldopo درواقع یک بازی شبیه‌سازی است که شما در آن دنیاهای دلخواه خودتان را می‌سازید و از طریق آنها جایزه و پاداش دریافت می‌کنید. این عنوان درواقع یک بازی منحصربه‌فرد در زمینه بازی های بیت کوین است، چرا که سعی می‌کند با به‌کار گرفتن و بهره‌برداری کردن از فناوری واقعیت افزوده (augmented reality) و واقعیت مجازی ( virtual reality) و البته پیوند زدن آن‌ها به فناوری بلاک چین و فناوری Directed Acyclic Graph یا DAG، یک تجربه مدرن و متفاوت را به کاربران خود هدیه بدهد.

معرفی بهترین بازی های بیت کوین

Worldopo درواقع یک بازی شبیه‌سازی است که شما در آن دنیاهای دلخواه خودتان را می‌سازید

برای تجربه بازی Worldopo، شما باید با در دست داشتن گوشی هوشمند خود، درون شهر جست‌وجو کنید و از آن جایی که نقشه‌های بازی، با اطلاعات و منابع نقشه‌های گوگل و خیابان‌ها و محله‌های واقعی به دست آمده‌اند، به راحتی می‌توانید خیابان‌ها و بخش‌های مختلف شهر و محله خود را در سراسر جهان خریداری نمایید (به‌شکل مجازی) و امتیاز بدست بیاورید. البته با توجه به موج دوم و شدید ویروس کرونا پیشنهاد می‌کنیم هنگام تجربه بازی Worldopo و جست‌وجو در شهر، نکات بهداشتی را به‌طور کامل رعایت نمایید. شما در بازی Worldopo می‌توانید به ساختمان‌های مختلف حمله کنید، برای بدست آوردن قلمروهای جدید، بجنگید، با دیگر گیمرها همکاری نمایید و به‌همین روش، اقتصاد دنیا را به‌صورت مجازی در دست بگیرید.

با پیشروی در طول بازی و تسخیر کردن محله‌ها و مکان‌های مختلف شما ثروت بدست می‌آورید و این ثروت با فعالیت شما، بالا و بالاتر می‌رود. درون بازی، سه منبع اصلی وجود دارد که شامل Qubits، پول نقد و مغز می‌شود و با واحد پول الماس یا Gem می‌توان به مبادله آنها پرداخت. این منابع را می‌توان در خیابان‌ها و مناطق مختلف شهر پیدا کرد. این در حالی است که Gem یا الماس، توسط رمزارزهای واقعی پشتیبانی می‌شوند. بازی Worldopo همچنین دارای فارم‌های استخراج درون بازی است که به کاربران اجازه می‌دهد بیت کوین، اتر و توکن منفی WPT استخراج کنند. علاوه بر این، منابعی که در طول بازی و در مناطق مختلف به دست می‌آورید، می‌توانند در مزایده درون بازی مفید واقع شوند. در مزایده درون بازی، شما منابع خود را با دیگر گیمرها به مزایده می‌گذارید و می‌توانید با آن‌ها، سرویس‌های ویژه، منابع دیگر یا مناطق و قلمروهای دیگر را بدست آورید.

Crypto Ballz

پلتفرم: اندروید

بازی Crypto Ballz که توسط استودیوی Zapak Games توسعه یافته، یک بازی آرکید و ساده است که در آن باید بیت کوین استخراج کنید و به‌نوعی به کار ماینینگ بپردازید. بازی Crypto Ballz در ازای زمان شما درون بازی و انجام کار استخراج، به شما پاداش می‌دهد که این پاداش به‌صورت بیت کوین و بسیاری دیگر از کوین‌ها خواهد بود. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند در ازای ماینینگ، صاحب لایت کوین (Litecoin) و اتریوم شوند. علاوه بر این، گیمرها می‌توانند در کنار تجربه گیم‌پلی سرگرم‌کننده‌ی بازی Crypto Ballz، یک ویدیوی مخصوص را نیز تماشا کنند و علاوه بر جوایزی که خودشان بدست آورده‌اند، ۵۰ کوین اضافی نیز دریافت نمایند.

معرفی بهترین بازی های بیت کوین

بازی Crypto Ballz در ازای زمان شما درون بازی و انجام کار استخراج، به شما پاداش می‌دهد

اما شاید بپرسید که گیم‌پلی بازی Crypto Ballz دقیقا به چه شکل است و چطور می‌توان با آن تعامل داشت و سرگرم شد؟ گیم‌پلی بازی Crypto Ballz به‌صورت شوتر یا تیراندازی است و باید بگوییم که می‌تواند بشدت اعتیاد‌آور باشد. البته زمانی که از یک بازی تیراندازی برای گوشی‌های موبایل صحبت می‌کنیم، قطعا منظورمان شوترهای حرفه‌ای روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی نیست و Crypto Ballz درواقع بسیار ساده جلوه می‌کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید، این است که با دست نشانه‌گیری نمایید و با کشیدن دست روی صفحه موبایل تیرها را به سمت بلاک‌های کریپتو شلیک نمایید. تنها با همین کار ساده، شما استخراج بیت کوین انجام داده‌اید! هر چه تعداد بلاک بیشتری را بشکنید و هدف بگیرید، میزان کریپتو مجازی که به‌عنوان امتیاز برای شما ثبت می‌شود، افزایش پیدا می‌کند. این بلاک‌ها پس از هر دست، تعدادشان افزایش می‌یابد و مانند روند بازی محبوب Tetris سخت و سخت‌تر خواهد شد.

بازی Crypto Ballz واقعا یک بازی ویدیویی ساده و البته اعتیادآور است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. اگر می‌خواهید با تجربه یک بازی ویدیویی ساده ارز دیجیتال بدست آورید، Crypto Ballz یکی از بهترین بازی های بیت کوین محسوب می‌شود.

StormX

پلتفرم ‌ها: اندروید و iOS

StormX یکی دیگر از بازی های بیت کوین است که به خوبی پاداش می‌دهد و می‌تواند ارزش زمانی را که برای آن می‌گذارید داشته باشد. در این بازی موبایلی شما باید ماموریت‌ها و کارهای مختلفی را انجام داده و کامل کنید که عملا ربطی به یکدیگر ندارند و تنها دست شما را برای انجام فعالیت‌های مختلف درون بازی باز می‌گذارند. کاربران می‌توانند با انجام دادن و به اتمام رساندن این کارها و ماموریت‌ها ارز دیجیتال دریافت نمایند. توجه داشته باشید که شما با انجام ماموریت‌ها درون بازی StormX، می‌توانید علاوه بر بدست آوردن بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، Dai و توکن StormX نیز کسب نمایید.

معرفی بهترین بازی های بیت کوین

شما در StormX به نظرسنجی‌های مختلف پاسخ می‌دهید، یک سری ویدیو نگاه می‌کنید، اپلیکیشن‌های مختلفی را دانلود می‌کنید، بازی‌های متنوعی را تجربه می‌کنید و همچنین از فروشگاه خرید می‌کنید

اگر دوست دارید بدانید که این سکه‌های ارزشمند را با انجام چه کارهایی درون بازی می‌توانید کسب کنید، باید بگوییم که یکی از نقاط قوت بازی StormX، همین تنوع در مراحل آن است و بازی روی یک گیم‌پلی و روند بازی خاص تمرکز نمی‌کند. به‌عنوان مثال، شما درون بازی StormX به نظرسنجی‌های مختلف پاسخ می‌دهید، یک سری ویدیو نگاه می‌کنید، اپلیکیشن‌های مختلفی را دانلود می‌کنید، بازی‌های متنوعی را تجربه می‌کنید و همچنین از فروشگاه خرید می‌کنید. پس از انجام این کارها و بدست آوردن امتیاز مورد نظر، شما می‌توانید سکه‌های خود را به‌راحتی به کیف پول ارز دیجیتال خود انتقال دهید و از وقتی که صرف این بازی کرده‌اید راضی باشید.

پس از کامل کردن ماموریت‌ها و کارهای خواسته‌شده، بازی به شما Bolt جایزه می‌دهد که می‌توانید آن را به یکی از ۵ رمزارزی که پیش از این به آنها اشاره شد، تبدیل نمایید.

خرید اتریوم

Satoshi’s Secret

پلتفرم‌ها: اندروید و iOS

بازی Satoshi’s Secret درواقع یک Video Slot است که نمونه آن را در شهربازی‌ها و مکان‌های سرگرمی دیده‌ایم؛ جایی که مردم روبه‌روی دستگاه بازی آرکید قرار می‌گیرند و سعی می‌کنند شانس خود را با کشیدن یک دسته‌ برای هماهنگ‌سازی میوه‌ها امتحان کنند. این بازی به وسیله Endorphina توسعه یافته و برای تجربه آن باید یک حساب در کازینوهای Endorphina داشته باشید. بیشترِ بازی‌هایی که این شرکت می‌سازد سازگار با گوشی‌های موبایل هستند و می‌توانید از حساب خود در بازی‌های دیگر نیز استفاده نمایید.

معرفی بهترین بازی های بیت کوین

بازی Satoshi’s Secret درواقع یک Video Slot است که نمونه آن را در شهربازی‌ها و مکان‌های سرگرمی دیده‌ایم

اگر با دستگاه‌های Slot آشنایی داشته باشید، گیم‌پلی بازی Satoshi’s Secret خیلی سریع برایتان آسان می‌شود. در این بازی ۶ قرقره و ۲۰ خط بازی وجود دارد که روی آنها نمادهای بیت کوین، نامه‌ها و یک هکر دیده می‌شود. اولین کاری که شما باید انجام دهید، این است که پیشنهاد اولیه خود را برای بازی ارائه دهید و برروی کلید Coin که در گوشه‌ی سمت چپ تصویر دیده می‌شود، کلیک کنید. با این کار، به‌مانند تمام بازی‌های Slot دیگر، شما گردانه را به حرکت درآورده‌اید و حالا باید منتظر اقبال خود باشید.

نتیجه‌گیری

قطعا این ۵ عنوانی که ما در این مطلب به آن اشاره کردیم، تمام بازی‌های ساخته‌شده برای بدست آوردن رمزارز و بیت کوین نیستند و بازار این نوع بازی‌های ویدیویی که اکثرا روی گوشی‌های هوشمند یافت می‌شوند، روز‌به‌روز داغ‌تر می‌شود و رونق می‌گیرد. همه ما در طول روز، چه به‌صورت حرفه‌ای و چه به‌صورت کژوال (Casual)، به تجربه بازی‌های ویدیویی می‌پردازیم تا اوقات فراغت خود را به‌خوبی سپری کنیم و البته از سرگرمی بوجود آمده، لذت ببریم. حال، چه می‌شود اگر همین زمان را به تجربه بازی‌های بیت کوین اختصاص دهیم تا علاوه بر سرگرم شدن، دارایی دیجیتال نیز کسب کنیم و با یک تیر، دو نشان را هدف بگیریم. عناوینی که در این مطلب به شما معرفی کردیم‌، بازی‌هایی هستند که شاید بهترین گیم‌پلی را نداشته باشند، اما قطعا بیشترین پاداش و جایزه را در ازای زمانی که برای تجربه آن‌ها صرف می‌کنید، ارائه می‌کنند و از این نظر مهم هستند.

نظر شما در مورد بازی های بیت کوین چیست؟ برای کسب بیت کوین و رمزارز از راه سرگرمی، کدام یک از بازی‌های موجود در بازار را نصب و تجربه می‌کنید؟ نظرات خود را با کوین نیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Coindoo