آلت کوین (کوین‌های جایگزین) یک واژه عام است که در مورد تمام رمزارزهایی که پس از بیت کوین توسعه یافت صدق می‌کند. بیت کوین چندین سال یکه‌تار دنیای رمزرارز بود تا اینکه اولین آلت کوین ها با نام Namecoin وارد بازار شد. Namecoin امروز هم یکی از بهترین آلت کوین ها در بازار محسوب می‌شود. مفهوم آلت کوین در ارتباط با بیت کوین شکل گرفت، در حقیقت توسعه دهندگان این رمزارزها به منظور ارتقاء یا تصحیح مشکلاتی که تصور می‌کردند ناشی از شبکه بیت کوین است دست به توسعه آن‌ها زدند.

در این مقاله از کوین نیک قصد داریم بهترین آلت کوین ها را به شما معرفی کنیم که در حال حاضر با توجه به آمار دریافتی ما از بازار رونق بیشتری دارند.

بهترین آلت کوین ها اتریوم

آلت کوین اتریوم (ETH)

۱.اتریوم (ETH) یکی از بهترین آلت کوین ها

اتریوم برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ با مفهوم قراردادهای هوشمند و یک زبان برنامه نویسی کاملا متغیر به بازار معرفی شد.  پلتفرم اتریوم از اتر (ETH) به عنوان رمزارز خود استفاده می‌کند که برای اداره برنامه همچون توکن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین آلت کوین ها ریپل

آلت کوین ریپل

۲.ریپل (XRP)

ریپل در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و برخلاف بیت کوین با هدف مورد استفاده قرار گرفتن برای تراکنش‌های شخص ثالث (بانک‌ها) که در طراحی بیت کوین وجود نداشت شکل گرفت. هدف از توسعه ریپل این بود که یک پلتفرم تراکنشی غیرمتمرکز به وجود بیاید که مشکلات سرعت و امنیت را در تراکنش‌های معمول بانک حل کند اما به جای ارز سخت، XRP ارز پذیرفته شده‌ی اسکچنج است.

بهترین آلت کوین ها بیت کوین کش

بیت کوین کش

۳.بیت کوین کش (BCH)

بیت کوین کش به عنوان یک شاخه سخت از بیت کوین کلاسیک توسعه یافت زیرا سرمایه گذاران بیت کوین درباره هزینه تراکنش‌ها، زمانی که فرایند تایید طول می‌کشید و کمیابی کوین‌ها نگران شده بودند.

بهترین آلت کوین ها لایت کوین

لایت کوین

۴.لایت کوین (LTC) یکی از بهترین آلت کوین ها

لایت کوین در سال ۲۰۱۱ توسط چارلی لی به بازار معرفی شد تا مانند بیت کوین برای خریدها و تراکنش‌های روزمره بتوان از آن استفاده کرد.

بهترین آلت کوین ها کاردانو

آلت کوین کاردانو

۵.کاردانو (ADA)

کاردانو در سال ۲۰۱۵ وارد بازار رمزارزها شد و توسعه یافت تا یک پلتفرم رمزارز شکل بگیرد که نسبت به سایر رمزارزها قابلیت‌هایی چون سرعت بیشتر، گمنامی، مجوز برای یک سایدچین (Sidechain) و مالکیت پول را دارا باشد. با این حال بخش اعظم موفقیت آن در بازار رمزارز در نتیجه وجود مجوز استفاده از نام مستعار و سایدچین به دست آمده است.

بهترین آلت کوین ها نئو

آلت کوین نئو

۶.نئو (neo)

نئو در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک نسخه بهبود یافته از اتریوم ارائه شد تا استفاده از قرارداد هوشمند در آن نسبت به اتریوم برای جامعه‌ای بزرگتر در دسترس قرار بگیرد، زیرا نئو در مقایسه با اتریوم زبان‌های برنامه نویسی بیشتری را می‌پذیرد.

بهترین آلت کوین ها استلار لومن

آلت کوین استلار لومن

۷.استلار لومن (XLM)

استلار لومن یک پلتفرم رمزارز در حال ترقی است که در سال ۲۰۱۴ با هدف تبدیل شدن به یک واسطه متن باز برای مبادله قراردادهای کسب‌وکاری پول ساز شکل گرفت و به نظر می‌رسد ترکیبی از خصوصیات اتریوم و ریپل را دارد.

امیدواریم مطلب بهترین آلت کوین ها برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بدون کمترین معطلی هستید، با ما در ارتباط باشید؛ زیرا این دقیقا همان کاری است که ما در «کوین نیک» برای شما انجام می‌دهیم. اینجا خرید و فروش انواع ارز دیجیتال، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و در اکثر ساعات شبانه روز، هوای شما را داریم!