تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین

همراهان گرامی کوین نیک، برای دنبال کردن ادامه تحلیل‌های روزانه قیمت بیت کوین می‌توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

تحلیل روزانه قیمت بیت کوین

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۸ اردیبهشت (۲۸ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین پس از جهش قیمتی روز دوشنبه، سه شنبه را هم با افزایش قیمت ۲ درصدی پشت سر گذاشت و خودش را به محدوده ۵۵۵۰۰ دلاری نزدیک کرد. امروز هم بیت کوین موفق به لمس محدوده ۵۵۸۰۰ دلاری شد، اما در عبور از آن ناکام ماند تا مجبور به عقب نشینی شود. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در قیمت ۵۴۷۵۰ دلار معالمه می‌شود و تلاش می‌کند خودش را به بالای مقاومت ۵۵۰۰۰ دلاری برساند.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه خواهیم شد بیت کوین پس از شکست خط روند نزولی و عبور از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته شتاب بیشتری گرفت و موفق شد به خوبی بالای محدوده ۵۳۰۰۰ دلار قرار بگیرد. بیت کوین امروز حتی تلاش برای عبور از محدوده ۵۵۰۰۰ دلار کرد و موفق به لمس قیمت ۵۵۸۰۰ دلار هم شد اما نتوانست موقعیتش را بالای این محدوده حفظ کند.

با نگاه دقیق‌تر متوجه خواهیم شد بیت کوین در یک کانال صعودی با حمایت در محدوده ۵۴۵۰۰ دلار قرار گرفته است. در صورت حفظ این محدوده و عبور از ۵۵۰۰۰ دلار بیت کوین این شانس را دارد تا به محدوده ۵۶۰۰۰ دلار یا سقف کانال دست پیدا کند.

در صورت تحقق این امر، مقاومت بعدی در مسیر صعودی بیت کوین در قیمت ۵۷۰۰۰ تا ۵۷۵۰۰ دلار قرار گرفته است. در این صورت بیت کوین برای رسیدن به محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلار تنها مقاومت ۵۸۰۰۰ دلاری را پیش رو خواهد داشت.

در طرف دیگر در صورتی که نتواند از محدوده ۵۵۰۰۰ دلاری و سپس ۵۶۰۰۰ دلاری عبور کند، احتمال آغاز یک روند اصلاحی وجود دارد.

در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۵۴۵۰۰ دلاری یا کف کانال قرار دارد. در صورت از دست دادن این حمایت، انتظار داریم محدوده ۵۳۵۰۰ تا ۵۳۰۰۰ دلار از ریزش قیمت جلوگیری کند. در صورتی که این حمایت هم از دست برود، محدوده ۵۲۰۰۰ دلار و سپس ۵۱۵۰۰ دلار به عنوان حمایت وارد عمل خواهند شد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۸ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در مومنتوم  صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۶۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۵٫۰۰۰ و۵۶۰۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۷۰۰۰ تا ۵۷۵۰۰ و سپس ۵۸۰۰۰ و ۶۰٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۴۵۰۰ تا۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۳۵۰۰ تا ۵۳۰۰۰ دلار، سپس محدوده ۵۲۰۰۰ بعد از آن ۵۱۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۷ اردیبهشت (۲۷ آوریل ۲۰۲۱)

روز گذشته بیت کوین با یک جهش قیمتی ۱۰ درصدی از محدوده ۴۹۰۰۰ دلار خودش را به ۵۴۵۰۰ دلار رساند و به خوبی بالای مقاومت ۵۳۵۰۰ دلاری قرار گرفت. هر چند بیت کوین موفق به عبور از مانع ۵۴۵۰۰ دلاری نشد و تا ۵۳۲۰۰ دلار عقب نشینی کرد، اما خیلی زود به بالای محدوده ۵۳۵۰۰ دلار بازگشت تا همچنان این فرصت را داشته باشد تا برای عبور از محدوده ۵۴۰۰۰ و ۵۴۵۰۰ دلار تلاش کند. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۴۰۰۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که بیت کوین روز گذشته به خوبی از محدوده ۵۱۰۰۰ دلار عبور کرد و با عبور از این محدوده روند صعودی شتاب بیشتری گرفت به صورتی که بیت کوین موفق شد از مقاومت‌های ۵۲۰۰۰ و ۵۳۵۰۰ دلار هم عبور کند و خودش را به ۴۵۵۰۰ دلار برساند.

با وجود اینکه بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۴۵۰۰ دلار نشد اما به خوبی بالای محدوده ۵۳۰۰۰ دلار باقی ماند تا این فرصت را داشته باشد تا دوباره شانس خود را برای رسیدن به قیمت‌های بالاتر امتحان کند.

در حال حاضر بیت کوین با مقاومت در محدوده ۵۴۰۰۰ تا ۵۴۵۰۰ دلار دست و پنجه نرم می‌کند، در صورتی که موفق به عبور از این محدوده شود، انتظار داریم روند صعودی بیت کوین با شتاب بیشتری دنبال شود.

 مقاومت بعدی در محدوده ۵۵۵۰۰ تا ۵۵۸۰۰ دلار قرار گرفته است و پس از آن محدوده ۵۷۵۰۰ و ۵۸۰۰۰ دلار موانع بعدی بیت کوین پیش از رسیدن به مرز ۶۰٫۰۰۰ دلار محسوب می‌شوند.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین نتواند از محدوده ۵۴۰۰۰ تا ۵۴۵۰۰ دلار عبور کند، شروع روند اصلاحی بیت کوین دور از انتظار نیست. اولین حمایت در مسیر نزولی بیت کوین در محدوده ۵۳۵۰۰ دلار قرار دارد اما حمایت مهمتر که پیش از این هم مانع از ریزش قیمت شده بود در قیمت ۵۳۰۰۰ دلار قرار گرفته است.

در صورت از دست دادن این حمایت کلیدی در محدوده ۵۱۰۰۰ تا ۵۰۵۰۰ دلار است که در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفته است.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۴۹۰۰۰ و ۴۸۵۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۷ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در مومنتوم  صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۶۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۴٫۰۰۰ تا۵۴۵۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۵۵۰۰ و سپس ۵۵۸۰۰ دلار و سپس ۵۷۵۰۰ تا ۵۸۰۰۰ مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۳۵۰۰ تا۵۳۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۱۰۰۰ دلار، سپس محدوده ۵۰٫۵۰۰ و بعد از آن ۴۹۰۰۰ تا ۴۸۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل ۲۰۲۱)

بالاخره پس از ۱۰ کندل نزولی در نمودار قیمت بیت کوین امروز شاهد برگشت بازار هستیم. بیت کوین که روز گذشته محدوده ۴۷۰۰۰ دلاری را لمس کرده بود، با حفظ این حمایت دوباره به روند صعودی بازگشت و موفق شد به بالای محدوده ۵۲۰۰۰ دلاری بازگردد. در صورتی که بیت کوین بتواند موقعیتش را بالای ۵۲۰۰۰ دلار حفظ کند می‌تواند به ادامه روند صعودی امیدوار باشد. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۲۲۵۰ دلاری معامله می‌شود.

بیت کوین که در روزهای گذشته یکی پس از دیگری حمایت‌های خود را از دست داده بود و بسیاری از تریدرها و معامله گران را نگران کرده بود، روز گذشته هم حمایت ۴۷۵۰۰ دلاری را از دست داد اما میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه در محدوده ۴۷۰۰۰ دلار نقطه برگشت بازار بود و بیت کوین پس از برخورد به این محدوده خیلی زود به بالای مقاومت ۵۰٫۰۰۰ دلار بازگشت.

اگر به نمودار تغییرات بیت کوین نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که بیت کوین ضمن عبور از مقاومت ۵۰٫۰۰۰ دلاری خط روند نزولی که در محدوده ۵۱۰۰۰ دلار تشکیل شده بود را هم شکست و به بالای مانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته رسید.

حالا در مسیر صعودی بیت کوین با مقاومت ۵۳۵۰۰ دلاری روبرو شده است. در صورتی که بتواند از این مانع هم عبور کند، انتظار داریم روند صعودی شتاب بیشتری بگیرد و بیت کوین را دوباره بالای محدوده ۵۵۰۰۰ دلار ببینیم، البته پیش از آن باید از مقاومت ۵۴۵۰۰ دلاری هم به سلامت عبور کند.

اما در صورتی که بیت کوین در عبور از محدوده ۵۳۵۰۰ دلار ناکام بماند، احتمال شروع یک روند اصلاحی وجود دارد. در مسیر اصلاح اولین حمایت در محدوده ۵۱۵۰۰ دلار قرار گرفته است. پس از آن میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در نزدیکی قیمت ۵۱۰۰۰ دلاری به عنوان محدوده حمایتی وارد عمل خواهد شد.

در صورتی که بیت کوین این حمایت را از دست بدهد، احتمال اینکه دوباره به محدوده ۵۰٫۰۰۰ دلار و حتی زیر آن سقوط کند وجود دارد. حمایت بعدی در مسیر نزولی قیمت در محدوده ۴۸۵۰۰ دلار قرار دارد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۶ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن مومنتوم  صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۵۲ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۳٫۰۰۰ تا۵۳۵۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۴۵۰۰ و سپس ۵۵۵۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۱۵۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۱۰۰۰ دلار، سپس محدوده ۵۰٫۰۰۰ و بعد از آن ۴۸۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۵ اردیبهشت (۲۵ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین در ادامه روند نزولی خود روز گذشته را هم با افت قیمت ۲ درصدی پشت سر گذاشت و با وجود لمس محدوده ۴۸۷۰۰ دلار اما در نهایت روز شنبه را با قیمت ۴۹۹۵۰ دلاری به پایان رساند. با وجود ادامه‌دار شدن روند نزولی بیت کوین، نکته مثبت این است که بیت کوین به خوبی بالای محدوده ۴۷۰۰۰ دلار قرار دارد. در زمان نگارش این مطلب هم بیت کوین در محدوده ۴۹۶۰۰ دلاری معامله می‌شود.

نکته‌ای که باید در مورد روند بیت کوین به آن توجه کنیم این است که بولران سال ۲۰۱۷ بیت کوین قیمت‌های زیر میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه (EMA 100) را هم به خود دیده بود. اتفاقی که در روزهای گذشته هم برای بیت کوین رخ داد. اما در روند صعودی گذشته بیت کوین هیچگاه به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه سقوط نکرد. این محدوده در حال حاضر برای بیت کوین در نزدیکی قیمت ۴۰٫۰۰۰ دلار قرار دارد و تا زمانی که بیت کوین بالای (EMA 200) قرار داشته باشد می‌توانیم به ادامه روند صعودی بازار امیدوار باشیم.

اگر به نمودار قیمت بیت کوین در بازه زمانی ۴ ساعته نگاه کنیم، متوجه می‌شویم در کندل‌های اخیر بین محدوده ۴۷۵۰۰ تا۵۱۰۰۰ دلار در نوسان بوده است. در حال حاضر اولین حمایت برای بیت کوین در محدوده ۴۹۰۰۰ دلار قرار دارد، در صورتاز دست دادن این حمایت، محدوده ۴۷۵۰۰ دلاری که روز پیش از این هم مانع از ریزش قیمت شده بود، وارد عمل خواهد شد.

در صورت از دست دادن محدوده ۴۷۵۰۰ دلار،  حمایت بعدی در محدوده قیمت ۴۵۰۰۰ دلار  قرار گرفته است. اگر ۴۵۰۰۰ دلار هم از دست برود، محدوده ۴۴۰۰۰ دلار تا ۴۲۵۰۰ دلار می‌تواند نقش حمایت کننده کلیدی را ایفا کند، انتظار داریم در صورت برخورد قیمت به این محدوده شاهد تغییر روند بازار باشیم، در غیر این صورت حمایت بعدی در محدوده ۴۰٫۰۰۰ دلار یا (EMA 200) قرار دارد که از دست دادن آن می‌تواند نشانه‌ای برای پایان بولران فعلی باشد.

در طرف دیگر در صورتی که محدوده قیمت ۴۹۰۰۰ یا ۴۷۵۰۰ دلار به خوبی از قیمت بیت کوین محافظت کند، اولین مقاومت در محدوده ۵۰٫۰۰۰ و سپس ۵۱۵۰۰ دلار قرار دارد. در صورت عبور بیت کوین از این محدوده، مقاومت‌های بعدی در قیمت ۵۳۵۰۰ و ۵۵۵۰۰ دلار قرار دارد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۵ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۰٫۰۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۱۵۰۰ و سپس ۵۳۵۰۰ و ۵۵۵۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۴۹۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۴۷۵۰۰ دلار، سپس محدوده ۴۵٫۰۰۰ و بعد از آن ۴۴٫۰۰۰ تا ۴۲۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۴ اردیبهشت (۲۴ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین در ادامه روند نزولی ۱۰ روز اخیر خود، روز گذشته حمایت ۵۰٫۰۰۰ دلاری  را از دست داد  و تا محدوده ۴۸۰۰۰ دلاری پایین کشیده شد. با این حال با برخورد به حمایت ۴۸۰۰۰ دلاری خیلی زود به محدوده ۵۰٫۰۰۰ دلار بازگشت، با توجه به اینکه RSI روزانه به محدوده فروش بیش از حد رسیده است، در صورتی که گاوها بتوانند قیمت را بالای محدوده ۵۰٫۰۰۰ دلار حفظ کنند می‌توانیم به تغییر روند امیدوار باشیم. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۰٫۳۶۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد که بیت کوین در روزهای گذشته تحت تاثیر یک خط روند نزولی قرار گرفته و هربار برای عبور از آن تلاش کرده به در بسته برخورد کرده است.

اگر دقیق‌تر به نمودار قیمت بیت کوین در بازه زمانی ۴ ساعته نگاه کنیم شاهد تشکیل یک الگوی کنج نزولی هستیم. به این صورت که بیت کوین انتظار داریم بیت کوین در ادامه این الگو کاملا فشرده شود و سقف الگو را به سمت بالا بشکند.

در حال حاضر اولین مقاومت برای بیت کوین در محدوده ۵۱۰۰۰ دلار قرار دارد، اما مقاومت مهمتر در محدوده ۵۲۰۰۰ دلار یا به عبارتی سقف الگو و خط کیجونسن قرار گرفته است.

در صورتی که بیت کوین بتواند الگو را بشکند و بالای آن تثبیت شود، مقاومت بعدی در محدوده ۵۳۵۰۰ یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. در صورت عبور از این مانع، رسیدن بیت کوین به محدوده ۵۵۰۰۰ تا ۵۶۰۰۰ دور از انتظار نیست.

در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۱۰۰۰ و ۵۲۰۰۰ نشود، انتظار داریم درون الگوی کنج به مسیر نزولی خود ادامه دهد.

در این صورت اولین حمایت برای بیت کوین در قیمت ۴۸۰۰۰ دلار و پس از آن محدوده ۴۶۰۰۰ دلار یا کف الگو خواهد بود. در صورتی که بیت کوین این حمایت را هم از دست بدهد، حمایت مهم بعدی در محدوده ۴۴۰۰۰ دلار قرار دارد.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند قیمت بیت کوین را تا محدوده ۴۰٫۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۴ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۱۰۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۲۰۰۰ و سپس ۵۳۵۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۴۸۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۴۶۰۰۰ دلار، سپس محدوده ۴۴٫۰۰۰ و بعد از آن ۴۰٫۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوینتحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲ اردیبهشت (۲۲ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین در ادامه روند نزولی خود روز گذشته هم نزدیک به ۵ درصد افت کرد و تا محدوده ۵۳۵۰۰ دلاری پایین کشیده شد. امروز هم بیت کوین سری به محدوده ۵۲۵۰۰ دلار زد اما پس از آن خودش را به بالای ۵۴۰۰۰ دلار رساند. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۴۵۰۰ دلار معامله می‌شود.

اگر به نمودار قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیت کوین در روزهای اخیر در عبور از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته به مشکل برخورده است، روز گذشته هم این اتفاق تکرار شد و با وجود اینکه بیت کوین خودش را به محدوده ۵۶۰۰۰ دلار رسانده بود موفق به عبور از محدوده ۵۶۵۰۰ دلار (SMA 100) نشد و به این ترتیب تا محدوده ۵۳۵۰۰ دلار عقب نشینی کرد.

امروز اما بیت کوین با لمس محدوده ۵۲۵۰۰ دلار گارد صعودی گرفته است و این فرصت را دارد تا شانس خود را دوباره برای عبور از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته امتحان کند.

در مسیر صعودی اولین مقاومت برای بیت کوین در محدوده ۵۵۰۰۰ دلار و سپس ۵۵۵۰۰ دلار قرار دارد. همچنین شاهد تسکیل یک خط روند نزولی هم در این محدوده هستیم. در صورتی که بیت کوین بتواند از این محدوده مقامت ۵۵۰۰۰ تا ۵۵۵۰۰ دلاری عبور کند، این فرصت را خواهد داشت تا برای رسیدن به محدوده ۵۷۵۰۰ دلار تلاش کند. در صورت عبور از این مانع انتظار داریم بیت کوین یک روند صعودی تازه را آغاز کند.

در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۵۰۰۰ تا ۵۵۵۰۰ دلاری نشود، امکان ادامه روند اصلاحی وجود دارد. اولین محدوده حمایتی در مسیر نزولی بیت کوین در قیمت ۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد اما حمایت مهم‌تر محدوده ۵۳۵۰۰ دلار است که پیش از این هم مانع از ادامه روند نزولی شده بود.

در صورت از دست دادن این حمایت، محدوده قیمت ۵۱۰۰۰ و ۵۰٫۰۰۰ دلار می‌تواند در نقش حمایت کننده وارد عمل شود.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۵۰۰۰ تا ۵۵۵۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۶۰۰۰ و سپس ۵۷۵۰۰ و ۵۸٫۵۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۳۵۰۰ تا  ۵۳۰۰۰ دلار، سپس محدوده ۵۲٫۰۰۰ و بعد از آن ۵۰٫۰۰۰ و ۴۸٫۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۱ اردیبهشت (۲۱ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین پس از سقوط روز یکشنبه، روزهای دوشنیه و سه شنبه را بین محدوده ۵۳۰۰۰ تا ۵۷۵۰۰ نوسان کرد. هر چند که حمایت محدوده ۵۳۰۰۰ دلار نشانه خوبی است اما از طرف دیگر بیت کوین نشان داد در حال حاضر قدرت کافی برای عبور از محدوده ۵۷۵۰۰ و ۵۸۰۰۰ دلار را ندارد. امروز هم بیت کوین روند نزولی را در پیش گرفته است و با ۲ درصد کاهش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته در محدوده ۵۵۲۰۰ دلار معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در بازه زمانی ۱ ساعته نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد که بیت کوین در روزهای اخیر برای عبور از مقاومت ۵۷۵۰۰ دلار دچار مشکل شده است. همچنین با نگاه دقیق‌تر شاهد تشکیل یک مثلث فشرده با مقاومت در محدوده ۵۶۵۰۰ و حمایت در محدوده ۵۴۵۰۰ دلار هم هستیم.

در صورتی که بیت کوین بتواند مثلث را به سمت بالا بشکند انتظار داریم به روند صعودی خود ادامه دهد. به این ترتیب اولین مقاومت برای بیت کوین در محدوده ۵۶۵۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن میانگین متحرک ساده در محدوده قیمت ۵۷۰۰۰ تا ۵۷۵۰۰ مانع بسیار مهمی برای بیت کوین محسوب می‌شود.

در صورت عبور از این محدوده مقاومت بعدی برای بیت کوین در محدوده قیمت ۵۸۰۰۰ تا ۵۸۵۰۰ دلار یا همان خط روند صعودی شکسته شده در روز یکشنبه خواهد بود.

در صورتی که بیت کوین بتواند از این مقاومت هم عبور کند دستیابی به قیمت ۵۹۵۰۰ تا ۶۰٫۰۰۰ دلار دور از دسترس نخواهد بود.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۶۵۰۰ دلاری نشود، احتمال ادامه روند نزولی آن وجود دارد.

در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده قیمت ۵۴۵۰۰ دلار یا ضلع پایین مثلث قرار گرفته است. در صورت از دست دادن این محدوده، حمایت مهم بعدی برای بیت کوین در قیمت ۵۳۲۰۰ تا ۵۳۰۰۰ دلار قرار دارد که پیش از این هم بارها مانع از ریزش بیشتر قیمت شده بود.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۵۲۰۰۰ دلار، سپس ۵۰٫۰۰۰ و ۴۸۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۱ اردیبهشت

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰ قرار دارد و به سمت پایین حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۶۵۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۷۰۰۰ تا ۵۷٫۵۰۰ دلار و سپس ۵۸۰۰۰ تا ۵۸٫۵۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۴۵۰۰ تا ۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۳۲۰۰ تا  ۵۳۰۰۰ دلار، سپس محدوده ۵۲٫۰۰۰ و بعد از آن ۵۰٫۰۰۰ و ۴۸٫۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۳۱ فروردین (۲۰ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که روز یکشنبه با یک ریزش نزدیک به ۱۰٫۰۰۰ دلاری  به زیر ۵۱۰۰۰ دلار سقوط کرده بود، روز گذشته برای جبران ارزش از دست رفته تلاش کرد، حتی موفق به لمس محدوده ۵۷۵۰۰ دلار هم شد ولی در عبور از آن ناکام بود و روز دوشنبه را در محدوده ۵۵۵۰۰ دلار به پایان برد. امروز هم تا این لحظه بیت کوین به روند نزولی خود ادامه می‌دهد و در زمان نگارش این مطلب در محدوده ۵۵۲۰۰ دلار معامله می‌شود و همچنان احتمال بازگشت به محدوده ۵۲۰۰۰ دلاری وجود دارد.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیت کوین روز گذشته موج بازگشتی خوبی را آغاز کرد و حتی از مقاومت‌های ۵۵۰۰۰ و ۵۷۰۰۰ دلار هم عبور کرد اما موفق به عبور از مقاومت مهم ۵۷۵۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار نشد، این محدوده در واقع فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد از سقوط پیشین محسوب می‌شود.

همچنین در محدوده ۵۶۰۰۰ دلار هم شاهد تشکیل یک خط روند نزولی هستیم که در حال حاضر به عنوان مقاومت مهم بیت کوین محسوب می‌شود. در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از این مانع شود، این فرصت را خواهد داشت تا دوباره برای رسیدن به مقاومت ۵۷۵۰۰ دلاری تلاش کند.

مقاومت مهم بعدی برای بیت کوین محدوده ۵۸۰۰۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خواهد بود. در صورت عبور از این موانع می‌توانیم انتظار داشته باشیم روند خرسی به پایان رسیده باشد.

در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۶۰۰۰ دلاری نشود، ادامه روند نزولی محتمل خواهد بود.

در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورتی از دست دادن این حمایت، محدوده قیمت ۵۳۰۰۰ دلار می‌تواند نقش حمایت را ایفا کند، اما حمایت مهم‌تر که انتظار داریم از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند در محدوده ۵۲۰۰۰ دلاری قرار گرفته است.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۵۰٫۰۰۰ دلار و ۴۸۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۳۱ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰ قرار دارد و به سمت پایین حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۶۰۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۷۵۰۰ و ۵۸٫۰۰۰ دلار و سپس ۵۹۵۰۰ تا ۶۰٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۳۰۰۰  دلار، سپس محدوده ۵۲٫۰۰۰ و بعد از آن ۵۰٫۰۰۰ و ۴۸٫۰۰۰ و دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۳۰ فروردین (۱۹ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که روز گذشته و تنها در طی چند دقیقه ریزش ۱۵درصدی را تجربه کرد و تا محدوده ۵۱٫۰۰۰ دلاری پایین آمد، خیلی زود موفق شد به بالای محدوده ۵۴۰۰۰ دلاری بازگردد و بخشی از ارزش از دست رفته خود را جبران کند. با این حال بیت کوین برای بازگشت به جایگاه روزهای گذشته خود با مقاومت‌های مهمی روبرو شده است و باید ببینیم قدرت کندل‌های بیت کوین به اندازه‌ای است که بتواند از سد این موانع عبور کند. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۶۷۰۰ دلار معامله می‌شود.

بیت کوین که روز گذشته حمایت‌های مهم در قیمت ۶۰٫۰۰۰ و ۵۸۰۰۰ را از دست داد و تا محدوده ۵۱۰۰۰ دلار سقوط کرده بود، در این محدوده با استقبال خریداران مواجه شد و دوباره روند صعودی گرفت.  حالا برای اینکه بتواند دوباره به جایگاه قبلی برسد باید از سد حمایت‌های از دست رفته که تبدیل به مقاومت شده‌اند عبور کند.

 در حال حاضر مهمترین مقاومت برای بیت کوین در محدوده ۵۷۸۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار قرار گرفته است که محل تلاقی خط کیجونسن و کف شکسته شده الگوی کنج است.

در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از این ناحیه شود، مقاومت‌های بعدی در محدوده ۵۹۵۰۰ و ۶۰٫۰۰۰ دلاری قرار دارد. در صورت تثبیت موقعیت بیت کوین بالای محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلاری بیت کوین این فرصت را دارد تا برای رسیدن به محدوده ۶۱۸۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلار تلاش کند.

در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین نتواند از مقاومت ۵۸۰۰۰ دلاری عبور کند، احتمال ادامه اصلاح قیمت دور از ذهن نیست. در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۵۵۰۰۰ تا ۵۴۵۰۰ دلار قرار دارد.

پس از آن محدوده ۵۳۵۰۰ و ۵۰۰۰۰ دلار حمایت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند قیمت بیت کوین را تا محدوده ۴۸۰۰۰ و سپس ۴۶۰۰۰ تا ۴۵۵۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۳۰ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۷۸۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۹۵۰۰ و ۶۰٫۰۰۰ دلار  مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده  ۵۵۰۰۰ تا ۵۴٫۵۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۳۸۰۰ تا ۵۳۵۰۰  دلار، سپس محدوده ۵۰٫۰۰۰ و بعد از آن ۴۸٫۰۰۰ و دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل ۲۰۲۱)

صبح امروز شاهد یک کندل قرمز بزرگ در نمودار قیمت بیت کوین بودیم. یا به عبارت صحیح‌تر بیت کوین در طی شب گذشته نزدیک به ۱۰٫۰۰۰ دلار ریزش کرد و از محدوده ۶۰٫۵۰۰ دلار به ۵۰٫۵۰۰ دلار  رسید. با این حال حمایت ۵۱۰۰۰ دلاری موفق به حفظ قیمت بیت کوین شد و بیت کوین دوباره به بالا برگشت. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۶۰۰۰ دلاری معامله می‌شود.

با وجود مثبت بودن احساسات بازار بعد از عرضه سهام کوین بیس کمتر کسی انتظار ریزش ۱۰٫۰۰۰ دلاری بیت کوین را داشت، ولی بیت کوین با از دست دادن حمایت‌های مهم ۵۹۵۰۰، ۵۷۰۰۰، ۵۴۵۰۰ دلار تا محدوده ۵۱۰۰۰ یا دقیق‌تر ۵۰۵۰۰ دلار سقوط کرد. شاید تشکیل الگوی کنج در نمودار بیت کوین نسبت به این ریزش هشدار دهنده بود.

بیت کوین پس از برخورد به حمایت ۵۱۰۰۰ دلاری خیلی زود به محدوده ۵۴۰۰۰ دلار بازگشت. در صورتی که موفق به حفظ محدوده ۵۴۰۰۰ دلاری شود این فرصت را خواهد داشت تا بخشی از ارزش از دست رفته خود را جبران کند.

در مسیر صعودی اولین مقاومت در محدوده ۵۷۰۰۰ دلار و بعد از آن محدوده ۵۷۸۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار در نزدیکی فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد از سقوط پیشین و همچنین خط کیجونسن قرار دارد.

در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از این محدوده شود، اینش شانس را خواهد داشت تا خودش را به محدوده ۵۹۵۰۰ و سپس ۶۰٫۰۰۰ دلار برساند.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین موفق به حفظ حمایت ۵۴۵۰۰ تا ۵۴۰۰۰ دلاری نشود، احتمال ادامه ریزش وجود خواهد داشت.

در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۵۱۵۰۰ تا ۵۱۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورت از دست رفتن این حمایت محدوده ۴۸۰۰۰  تا ۴۷۵۰۰ دلار، سپس ۴۶۰۰۰ و ۴۴۰۰۰  تا ۴۳۵۰۰ دلار حمایت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۴۰٫۰۰۰ دلاری پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۹ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۳۰ قرار دارد و به سمت بالا حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۷۰۰۰ و ۵۷۸۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار است  و بعد از آن محدوده ۵۹۵۰۰ و ۶۰٫۰۰۰ دلار  مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۴٫۵۰۰ تا ۵۴۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۱۵۰۰ تا ۵۱۰۰۰ دلار و  سپس ۴۸٫۰۰۰ و ۴۴۰۰۰  دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۸ فروردین (۱۷ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که روز ۱۳ آوریل موفق به عبور از مقاومت مهم ۶۲۰۰۰ دلاری شده بود، روزهای  چهارشنبه و پنجشنبه بالای محدوده ۶۲۰۰۰ دلاری نوسان کرد، اما روز گذشته با افت سه درصدی تا ۶۰٫۰۰۰ دلار پایین کشیده شد. بیت کوین با برخورد به محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلاری موفق به تغییر روند شد و امروز دوباره روند صعودی گرفت و در زمان نگارش این مطلب در محدوده ۶۲۱۰۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت نگاه کنیم، متوجه می‌شویم بیت کوین علیرغم این که موفق شده بود به خوبی از مقاومت ۶۱۸۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلاری عبور کند و به سمت مقاومت ۶۶۰۰۰ دلار حرکت کند. با این حال بیت کوین در محدوده ۶۴۸۰۰ دلار متوقف شد و موفق به عبور از آن نشد تا مجبور به عقب نشینی شود.

بیت کوین در مسیر نزولی حمایت ۶۳۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در نزدیکی ۶۲۰۰۰ دار را از دست داد و تا محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلار پایین کشیده شد.

با این حال بیت کوین پس از برخورد به حمایت ۶۰٫۰۰۰ دلاری موفق به تغییر روند شد و تا ۶۲۲۰۰ دلار بالا آمد ولی حالا این محدوده به یک مقاومت برای بیت کوین تبدیل شده است.

در صورتی که بیت کوین بتواند از محدوده ۶۲۲۰۰ دلاری عبور کند و بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار بگیرد این فرصت را خواهد داشت تا برای رسیدن به قیمت‌های بالاتر تلاش کند.

همچنین شاهد تشکیل یک الگوی کنج (Wedge) در نمودار ۴ ساعته بیت کوین هستیم که مقاومت آن در محدوده ۶۵۰۰۰ دلار قرار دارد.

در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۶۵۰۰۰ دلار یا سقف وج شود، درها به سمت قیمت‌های بالاتر ۶۶۰۰۰ و ۷۰٫۰۰۰ دلار باز خواهد شد.

اما در صورتی که بیت کوین نتواند از محدوده ۶۲۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ دلار عبور کند، ادامه روند اصلاحی دور از انتظار نیست.

در مسیر اصلاحی اولین حمایت برای بیت کوین در قیمت ۶۰٫۰۰۰ دلار قرار دارد که پیش از این هم مانع از ریزش بیشتر قیمت شده بود. در صورت از دست رفتن این حمایت، محدوده ۵۹۵۰۰ یا کف الگوی وج می‌تواند نقش حمایت کننده را ایفا کند.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۵۸۵۰۰ و سپس ۵۷۵۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۸ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۵۰ قرار دارد
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۲۰۰۰ تا ۶۲۲۰۰ دلار  و بعد از آن ۶۴۸۰۰ تا ۶۵۰۰۰ دلار است و  پس آن محدوده ۶۶۰۰۰ دلار و ۷۰٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۶۲٫۰۰۰ تا ۶۱۸۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده  دلار و  سپس ۶۰٫۰۰۰ و ۵۹۵۰۰  دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۶ فروردین (۱۵ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که روز ۱۳ آوریل موفق شده بود از محدوده ۶۲۰۰۰ دلاری عبور کند، روز گذشته موفق به لمس محدوده ۶۴۸۰۰ دلاری هم شد و سقف قیمتی جدیدی را ثبت کرد اما در عبور از آن ناکام ماند و مجبور به عقب نشینی شد. به این ترتیب بیت کوین با افت ۵ درصدی تا محدوده ۶۱۲۰۰ دلاری پایین کشیده شد. با این حال بیت کوین با برخورد به محدوده ۶۱۰۰۰ دلاری با فشار خرید روبرو شد و امروز دوباره به روند صعودی بازگشت. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۶۳۰۰۰ دلاری معامله می‌شود.

با مشاهده به نمودار تغییرات بیت کوین متوجه می‌شویم که بیت کوین پس از عبور از مقاومت ۶۱۸۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلار در حال پولبک زدن به این ناحیه است. بیت کوین که روز گذشته موفق به ثبت بالاترین قیمت تاریخ در محدوده ۶۴۸۰۰ دلار شده بود، مجبور به عقب نشینی شد و تا محدوده ۶۱۲۰۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته افت کرد. برخی از تحلیلگران علت این افت ۵ درصدی را عرضه سهام کوین بیس می‌دانند.

به هر حال با توجه به استقبال گاوهای بیت کوین در محدوده ۶۱۲۰۰ دلاری یا همان (SMA 100) انتظار داریم تا زمانی که بیت کوین بالای این محدوده قرار دارد به روند صعودی خود ادامه دهد.

در حال حاضر بیت کوین ابتدا باید از محدوده مقاومت ۶۳۵۰۰ تا ۶۳۷۰۰ دلار عبور کند، پس از آن محدوده ۶۴۰۰۰ دلار مانع بعدی بیت کوین محسوب می‌شود.

در صورت عبور از این محدوده بیت کوین این شانس را خواهد داشت تا برای ثبت یک بالاترین قیمت جدید در محدوده ۶۴۸۰۰ تا ۶۵۰۰۰ دلار و سپس ۶۶۰۰۰ دلار تلاش کند.

در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده۶۳۵۰۰ تا۶۴۰۰۰ دلار نشود، امکان اصلاح مجدد قیمت وجود دارد. در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۶۲۰۰۰ و پس از آن ۶۱۸۰۰ دلار  قرار دارد. در صورت از دست دادن این حمایت، محدوده ۶۱۲۰۰ تا ۶۱۱۰۰ دلار که پیش از این هم مانع از ریزش قیمت شده بود، به عنوان حمایت وارد عمل خواهد شد.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا ۶۰٫۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۶ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال از دست دادن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۶۰ قرار دارد و با شیب نزولی به سمت ۵۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۳۵۰۰ تا ۶۳۷۰۰ دلار  و بعد از آن ۶۴۰۰۰ دلار است و  پس آن محدوده ۶۴۸۰۰ تا ۶۵۰۰۰ و سپس ۶۶۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۶۲٫۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده  ۶۱۸۰۰ دلار و  سپس ۶۱۲۰۰  تا ۶۱۰۰۰  دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۵ فروردین (۱۴ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین روز گذشته با یک کندل سبز ۶ درصدی موفق شد از مقاومت ۶۱۸۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلار عبور کند، از آنجایی که این مقاومت به یک مانع سرسخت تبدیل شده بود، بیت کوین با عبور از آن شتاب بیشتری گرفت و تا محدوده۶۳۸۵۰ دلار هم پیشروی کرد و یک بالاترین قیمت تاریخ جدید را به ثبت رساند. اما این پایان کار نبود و بیت کوین امروز هم به روند صعودی خود ادامه می‌دهد. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۶۴۲۵۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به تحلیل‌های روزهای گذشته نگاه کنیم متوجه می‌شویم بیت کوین با وجود نشان‌های مثبت در یک مثلث صعودی گیر کرده بود و در عبور از مانع ۶۱۸۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلار ناکام مانده بود. اما روز گذشته بالاخره موفق به شکست مثلث شد و این فرصت را پیدا کرد تا سقف قیمتی جدیدی را به ثبت برساند.

بیت کوین حالا به خوبی در بالای محدوده ۶۲۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد و این شانس را دارد تا برای رسیدن به قیمت‌های بالاتر تلاش کند. در مسیر صعودی اولین مقاومت برای بیت کوین در قیمت ۶۵۰۰۰ و سپس ۶۶۰۰۰ دلار قرار دارد.

در صورت عبور از محدوده ۶۶۰۰۰ دلار و تثبیت موقعیت، بیت کوین این شانس را خواهد داشت تا برای رسیدن به ۷۰٫۰۰۰ دلار تلاش کند.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۶۵۰۰۰ و ۶۶۰۰۰ دلار نشود، احتمال اصلاح قیمت وجود دارد، در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۶۳۵۰۰ دلار قرار گرفته است، اما حمایت مهمتر در محدوده قیمت ۶۲۰۰۰ تا ۶۱۸۰۰ دلار است که تا پیش از این یک مقاومت مهم برای بیت کوین محسوب می‌شود.

ریزش بیشتر قیمت ممکن است بیت کوین را تا محدوده ۶۱۲۰۰ تا ۶۱۰۰۰ دلار که در نزدیکی خط کیجونسن و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد، پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۵ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۷۷ قرار دارد و با شیب صعودی به سمت ۸۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۵۰۰۰ دلار  و بعد از آن ۶۶۰۰۰ دلار است و  پس آن محدوده ۶۷۵۰۰ و ۷۰٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۶۳٫۵۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده  ۶۲۰۰۰ تا ۶۱۸۰۰ دلار و  سپس ۶۱۲۰۰  تا ۶۱۰۰۰  دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۴ فروردین (۱۳ آوریل ۲۰۲۱)

با وجود اینکه مسیر حرکت بعدی بیت کوین همچنان مبهم است و نمی‌توان با قاطعیت در مورد ادامه روند افزایش قیمت صحبت کرد، اما شواهد محکمی وجود دارد که نشان می‌دهد احتمال زیاد باید شاهد یک روند افزایشی از طرف بیت کوین باشیم. بیت کوین همچنان با مقاومت ۶۱۵۰۰ دلاری روبرو است و برای ادامه روند صعودی باید از آن بگذرد، در حالی که در چند روز گذشته موفق به انجام این کار نشد. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۶۰٫۷۰۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که بیت کوین در سه روز گذشته به خوبی موقعیتش را بالای محدوده ۵۹۰۰۰ دلار حفظ کرده است و حالا درون یک مثلث صعودی با مقاومت ۶۱۸۵۰ تا ۶۲۰۰۰ دلار به دام افتاده است و از حمایت ۵۹۵۰۰ دلاری (میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته) برخوردار است.

تا زمانی که بیت کوین بالای (SMA 100) قرار دارد روند صعودی آن معتبر است و باید منتظر ادامه افزایش قیمت باشیم.

بیت کوین برای اینکه به روند صعودی خود ادامه دهه ابتدا باید از محدوده ۶۰٫۸۰۰ و سپس ۶۱۲۰۰ دلاری عبور کند. در صورت تحقق این امر مسیر برای ادامه روند صعودی بیت کوین و رسیدن به قیمت‌های ۶۱۸۵۰ و ۶۲۰۰۰ دلار هموار خواهد شد.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۶۰۸۰۰ و ۶۱۲۰۰ دلار نشود، باید منتظر شروع یک روند اصلاحی کوتاه مدت باشیم.

اولین حمایت برای بیت کوین در مسیر نزولی در محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلار قرار دارد. اما حمایت مهمتر که انتظار داریم مانع از ادامه روند نزولی شود در محدوده میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در نزدیکی قیمت ۵۹۵۰۰ دلار قرار گرفته است. اگر این حمایت هم از دست برود، احتمال ملاقات مجدد بیت کوین با محدوده ۵۸۵۰۰ و ۵۸۰۰۰ دلاری وجود خواهد داشت.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۴ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۶۰ قرار دارد و با شیب صعودی به سمت ۷۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۰٫۸۰۰  دلار  و بعد از آن ۶۱۲۰۰ دلار است و  پس آن محدوده ۶۱۸۵۰ تا ۶۲٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده  ۵۹۵۰۰ تا دلار و  سپس ۵۸۵۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۳ فروردین (۱۲ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین روز گذشته موفق به عبور از محدوده ۶۰۵۰۰ دلاری نشد و تا محدوده ۵۹۲۰۰ دلار عقب نشینی کرد، اما این موضوع به معنی رد شدن روند صعودی بیت کوین نیست. بیت کوین که دو روز پیش موفق به شکست مثلث متقارن شده بود، همچنان بالای آن قرار دارد. همچنین روز گذشته بیت کوین در تایم فریم ساعتی در یک مثلث به دام افتاده بود که امروز موفق به شکست آن شد و در زمان نگارش این مطلب در محدوده ۶۰٫۱۵۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که بیت کوین روز گذشته موفق به شکست مثلث شد و حالا انتظار داریم با یک پولبک به محدوده شکسته شده به روند صعودی خود ادامه دهد.

در حال حاضر اولین مقاومت برای بیت کوین در محدوده ۶۰٫۵۰۰ تا ۶۰٫۷۰۰ دلاری قرار گرفته است که روز گذشته مانع از ادامه روند صعودی بیت کوین شده بود. در صورت عبور از این مقاومت، بیت کوین این شانس را خواهد تا برای برای رسیدن به محدوده ۶۱۲۰۰، ۶۱۸۵۰ و ۶۲۰۰۰ دلار تلاش کند و سقف قیمتی تازه‌ای را به ثبت برساند.

اما در صورتی که بیت کوین نتواند از محدوده ۶۰۵۰۰ تا ۶۰۷۰۰ دلاری عبور کند، احتمال روند نزولی کوتاه مدت وجود خواهد داشت.

در مسیر نزولی اولین حمایت برای بیت کوین در قیمت ۵۹۲۰۰ دلار قرار دارد که روز گذشته هم مانع از ادامه روند نزولی شده بود. در صورت از دست رفتن آن، انتظار داریم محدوده قیمتی ۵۸۸۰۰ تا ۵۸۵۰۰ دلار که در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته و خط کیجونسن قرار دارد، از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۵۷۰۰۰ تا ۵۶۸۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۳ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۶۰ قرار دارد و با شیب نزولی به سمت ۵۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۰٫۵۰۰ تا ۶۰٫۷۵۰ دلار  و بعد از آن ۶۱۲۰۰ دلار است و  پس آن محدوده ۶۱۸۵۰ تا ۶۲٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۹٫۲۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده  ۵۸۸۵۰ تا ۵۸۵۰۰ دلار و  سپس ۵۷۰۰۰ تا ۵۶۸۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۲ فروردین (۱۱ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که روز گذشته با یک جهش ۵ درصدی از مثلثی که در آن به دام افتاده بود خارج شد تا محدوده ۶۱۵۰۰ دلار هم پیشروی کرد. با این حال بیت کوین نتوانست از این محدوده عبور کند و مجبور به عقب نشینی شد. بیت کوین در تایم فریم ساعتی حتی سری هم به محدوده شکسته شده زد و تا ۵۸۵۰۰ دلار پایین کشیده شد. اما با برخورد به این محدوده دوباره روند صعودی گرفت و در زمان نگارش این مطلب در محدوده قیمت ۵۹۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در بازه زمانی ۱ ساعته نگاه کنیم، بیت کوین درون یک مثلث دیگر قرار گرفته است. ضلع بالایی این مثلث در محدوده ۶۰۵۰۰ دلار قرار گرفته است که در حال حاضر اولین مقاومت برای بیت کوین محسوب می‌شود. در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از این محدوده شود، موانع بعدی در مسیر صعودی بیت کوین در قیمت‌های ۶۱۲۵۰، ۶۱۹۵۰ و ۶۲۰۰۰ دلار قرار دارد.

در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۶۰٫۵۰۰ دلاری نشود، احتمال اصلاح مجدد قیمت وجود دارد. در مسیر نزولی اولین حمایت برای بیت کوین در محدوده ۵۹۳۰۰ دلار قرار دارد. اما حمایت مهمتر که انتظار داریم مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، محدوده ۵۸۵۰۰ دلار است که در نزدیکی فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد صعود پیشین (از ۵۵٫۵۰۰ تا ۶۱۲۴۰ دلار) قرار گرفته است. همچنین ضلع پایینی مثلث هم محسوب می‌شود.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در قیمت ۵۸۰۰۰ دلار و سپس ۵۷۵۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۲ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۵ قرار دارد و با شیب نزولی به سمت ۴۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۰٫۵۰۰ دلار  و بعد از آن ۶۱۲۵۰ دلار است و  پس آن محدوده ۶۱۸۵۰ تا ۶۲٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۹٫۳۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۹۰۰۰ دلار و  سپس ۵۸۵۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۱ فروردین (۱۰ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که مدت‌ها در یک الگوی مثلث متقارن به دام افتاده بود، سرانجام امروز موفق به شکست این مثلث شد. بیت کوین که در چند روز اخیر بارها با برخورد به ضلع بالایی مثلث مجبور به عقب نشینی می‌شد، امروز با یک جهش ۵ درصدی نه تنها موفق به شکست ضلع بالایی مثلث شد بلکه از مقاومت ۶۰٫۰۰۰ دلاری هم عبور کرد و در زمان نگارش این مطلب در محدوده ۶۱۰۰۰ دلاری معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات بیت کوین نگاه کنیم، به خوبی متوجه خواهیم شد که بیت کوین در یک مثلث مقارن گیر کرده بود و قدرت کافی برای عبور از آن را نداشت. حتی تا حد زیادی پیش بینی می‌شد بیت کوین یک بار دیگر به محدوده ۵۵۰۰۰ و حتی ۵۴۰۰۰ دلار که در واقع ضلع پایینی مثلث محسوب می‌شوند هم سر بزند. با این حال بیت کوین امروز با یک کندل قوی از محدوده ۵۸۰۰۰ دلاری ضلع بالایی مثلث را شکست و حتی تا محدوده ۶۱۴۰۰ دلاری هم بالا رفت.

بیت کوین در این مسیر نه تنها موفق به شکست ضلع بالایی مثلث در محدوده ۵۹۰۰۰ دلار شد، بلکه مقاومت ۶۰٫۰۰۰ دلاری را هم شکست.

انتظار داریم با این حرکت روند صعودی بیت کوین قدرت بیشتری بگیرد و دوباره شاهد رکورد شکنی آن باشیم. البته یک پولبک به سطح شکسته شده دور از انتظار نیست.

در مسیر صعودی اولین مقاومت برای بیت کوین در قیمت ۶۱۵۰۰ دلار قرار گرفته است، در صورتی که از این محدوده عبور کند محدوده ۶۱۸۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلاری که به نوعی بالاترین قیمت تاریخ بیت کوین هم محسوب می‌شود مانع بعدی برای پیشروی خواهد بود.

در صورتی که بیت کوین از محدوده ۶۲۰۰۰ دلاری عبور کند، این فرصت را خواهد داشت تا شانس خود برای رسیدن به ۶۶۰۰۰ و سپس ۷۰٫۰۰۰ دلار امتحان کند.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۶۱۵۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلاری نشود، باید منتظر اصلاح قیمت باشیم.

در مسیر نزولی اولین سطح حمایت برای بیت کوین در محدوده ۶۰٫۰۰۰ و سپس ۵۹۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورت از دست رفتن آن محدوده ۵۸۵۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار که در نزدیکی خط کیجونسن و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارند، سطح حمایت مهمی برای بیت کوین محسوب می‌شود.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا قیمت ۵۷۵۰۰ و حتی ۵۶۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۲۱ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۷۰  قرار دارد و با شیب صعودی به سمت ۷۵ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۶۱٫۵۰۰ دلار  و بعد از آن ۶۱۸۵۰ تا ۶۲۰۰۰  دلار است و  پس آن محدوده ۶۶۰۰۰ و ۷۰٫۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین محسوب می‌شوند.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۹۰۰۰ دلار و  سپس ۵۸۵۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل پیش بینی قیمت بیت کوین ۱۹ فروردین (۸ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین روزهای سه شنبه و چهارشنبه را با کاهش ۲ و ۳ درصدی پشت سر گذاشت تا در نهایت رو چهارشنبه تا محدوده ۵۵۵۰۰ دلاری پایین کشیده شود. با این حال در این محدوده بیت کوین با حمایت روبرو شد و خودش را تا محدوده ۵۶۰۰۰ دلار بالا کشید. بیت کوین اما امروز را صعودی آغاز کرد و در زمان نگارش این مطلب در قیمت ۵۶۵۰۰ دلار معامله می‌شود.

اگر به کندل‌های روزانه بیت کوین در چند روز اخیر نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که بیت کوین برای عبور از محدوده ۵۸۵۰۰ تا ۵۹۰۰۰ دلار با مشکل روبرو شده است و همین موضوع به یک روند نزولی کوتاه مدت منجر شد. بیت کوین در این مسیر نزولی، حمایت‌های ۵۷۵۰۰ و ۵۶۵۰۰ دلار را از دست داد و تا ۵۵۵۰۰ دلار پایین کشیده شد.

بیت کوین با برخورد به محدوده حمایتی ۵۵۵۰۰ دلار دوباره روند صعودی به خود گرفت و خیلی زود به محدوده ۵۶۰۰۰ دلاری و ۵۶۵۰۰ دلاری بازگشت.

در حال حاضر مهمترین مقاومت برای بیت کوین در محدوده ۵۷۰۰۰ و سپس ۵۷۵۰۰ دلار است. از آنجایی که قیمت ۵۷۵۰۰ دلار در نزدیکی خط کیجونسن و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفته است، انتظار داریم بیت کوین با مشکل جدی برای عبور از آن مواجه شود.

در صورت عبور بیت کوین از این مقاومت، درها به سمت قیمت‌های بالاتر برای بیت کوین باز خواهد شد. محدوده ۵۸۵۰۰ و ۵۹۰۰۰ دلار مقاومت‌های بعدی بیت کوین پیش از رسیدن به ۶۰٫۰۰۰ دلار خواهند بود.

در طرف دیگر ماجرا در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۷۰۰۰ و ۵۷۵۰۰ دلار نشود، احتمال روند اصلاحی بسیار بالا خواهد بود.

در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۵۶۰۰۰ دلار قرار دارد، اما حمایت مهمتر که روز گذشته هم مانع از ادامه ریزش قیمت شده بود، در محدوده ۵۵۵۰۰ دلار قرار گرفته است.

از دست دادن این حمایت می‌تواند بیت کوین را تا ۵۴۵۰۰، ۵۳۲۰۰  و حتی ۵۲۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۱۹ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی در محدوده ۴۰  قرار دارد و با شیب صعودی به سمت ۵۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۷٫۰۰۰ دلار  و ۵۷۵۰۰  دلار است و  پس از آن ۵۸۵۰۰ و ۵۹٫۰۰۰ دلار و سپس ۶۰٫۰۰۰ دلار است.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۶۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۵۵۰۰ دلار و  سپس ۵۴۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل پیش بینی قیمت بیت کوین ۱۸ فروردین (۷ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین نزدیک به ۱۰ روز است که به نوسان خود در محدوده ۵۷۰۰۰ تا ۶۰٫۰۰۰ دلار ادامه می‌دهد و موفق به شکست مقاومت ۶۰٫۰۰۰ دلاری نشده است. البته بیت کوین همچنان با استقبال خوبی از طرف خریداران در محدوده ۵۷۰۰۰ تا ۵۶۵۰۰ دلار روبرو است و همین امر از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری می‌کند. روز گذشته هم بیت کوین یک کاهش ۲ درصدی را تجربه کرد و از محدوده ۵۹۰۰۰ دلار به ۵۸۰۰۰ دلار بازگشت. امروز هم تا به این لحظه بیت کوین به روند نزولی خود ادامه می‌دهد و در زمان نگارش این مطلب در قیمت ۵۷۷۰۰ دلار معامله می‌شود.

اگر به نمودار تغییرات قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که بیت کوین یکبار دیگر برای عبور از محدوده ۵۹۵۰۰ دلاری تلاش کرد، هر چند موفق به لمس محدوده ۵۹۴۷۵ دلاری شد اما در عبور از آن ناکام ماند و مجبور به عقب نشینی شد و تا محدوده ۵۷۲۵۰ دلار پایین کشیده شد.

بیت کوین در این روند نزولی میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در محدوده ۵۸۰۰۰ دلار را از دست داد اما نشان داده است که در محدوده ۵۷۰۰۰ دلار از حمایت خوبی برخوردار است و همین موضوع از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرد تا دوباره فرصت برای ادامه روند صعودی مهیا شود.

اولین مقاومت در مسیر صعودی  بیت کوین در قیمت ۵۸۰۰۰ تا ۵۸۲۵۰ در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفته است، همچنین فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد از کاهش اخیر (از ۵۹۵۷۵ تا ۵۷۳۵۰ دلار) هم در قیمت ۵۸۳۶۰ دلار قرار دارد که این محدوده را به یک مقاومت مهم تبدیل کرده است.

در صورت عبور بیت کوین از محدوده ۵۸۲۵۰ تا ۵۸۳۶۰ دلار، انتظار داریم روند صعودی بیت کوین قدرت بیشتری بگیرد و بیت کوین برای شکست مقاومت ۵۹۵۰۰ و سپس ۶۰٫۰۰۰ دلار تلاش کند.

در طرف دیگر اما در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۸۲۵۰ تا ۵۸۳۶۰ دلار نشود، احتمال ادامه روند اصلاحی وجود دارد.

در مسیر نزولی اولین حمایت برای بیت کوین در محدوده ۵۷۵۰۰ تا ۵۷۴۰۰ قرار گرفته است. پس از آن محدوده ۵۷۲۵۰ تا  ۵۷۲۰۰ یا خط روند صعودی حمایت مهم بدی محسوب می‌شود. در صورت شکسته شدن این خط روند احتمال ملاقات بیت کوین با محدوده ۵۷۰۰۰ و سپس ۵۶۵۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۱۸ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال از دست دادن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی زیر محدوده ۵۰  قرار دارد و با شیب نزولی به سمت ۴۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۸٫۰۰۰ دلار  سپس محدوده ۵۸۲۵۰ تا ۵۸۳۶۰ دلار و  پس از آن ۵۹٫۰۰۰ دلار و سپس ۵۹٫۵۰۰ و ۶۰٫۰۰۰ دلار است.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۷۵۰۰ تا ۵۷۴۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۷۲۵۰ دلار و  سپس ۵۷۰۰۰ و ۵۶۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

خرید بیت کوین

تحلیل پیش بینی قیمت بیت کوین ۱۷ فروردین (۶ آوریل ۲۰۲۱)

بیت کوین که روز شنبه را با کاهش ۳ درصدی پشت سر گذاشته بود و به محدوده ۵۶۳۰۰ دلار عقب نشینی کرده بود، روزهای یکشنبه و دوشنبه روند صعودی را تجربه کرد و ارزش از دست رفته خود را پس گرفت. بیت کوین روز گذشته موفق به لمس محدوده ۵۹۰۰۰ دلاری هم شد اما نتوانست موقعیتش را بالای آن تثبیت کند و دوباره روند اصلاحی را در پیش گرفت. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۸۸۵۰ دلار معامله می‌شود و سعی می‌کند دوباره خودش را به ۶۰٫۰۰۰ دلار برساند.

بیت کوین که در محدوده ۵۷۰۰۰ دلار از پایگاه حمایتی خوبی برخوردار است، پس از بازگشت از این محدوده این فرصت را پیدا کرد تا روند صعودی تازه‌ای را آغاز کند. بیت کوین در این مسیر صعودی موفق شد از موانع ۵۷۵۰۰ و ۵۸۲۵۰ دلاری عبور کند و به بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در محدوده قیمت ۵۸۵۰۰ دلار دست پیدا کند.

بیت کوین حالا در مسیر صعودی با مقاومت ۵۹۰۰۰ دلاری روبرو شده است که در صورت عبور از آن این شانس را خواهد داشت تا دوباره محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلاری را ملاقات کند. مقاومت‌های بعدی برای بیت کوین در محدوده ۶۱۵۰۰ و ۶۲۰۰۰ دلار قرار دارند.

اما در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از محدوده ۵۹۰۰۰ تا ۵۹۵۰۰ دلاری نشود، احتمال یک روند اصلاحی تازه وجود دارد. اولین محدوده حمایتی در مسیر نزولی در قیمت ۵۸۵۰۰ دلار و در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفته است.

در صورت از دست دادن این حمایت، محدوده ۵۸۲۵۰ دلار که در نزدیکی فیبو اصلاحی ۵۰ درصد صعودی پیشین (از ۵۶۸۰۰ تا ۵۹۵۰۰ دلار) قرار دارد، به عنوان حمایت وارد عمل خواهد شد.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۵۷۵۰۰ و سپس ۵۷۰۰۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۱۷ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در حال پس گرفتن محدوده صعودی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی بالای محدوده ۵۰  قرار دارد و با شیب صعودی به سمت ۶۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۹٫۰۰۰  تا ۵۹٫۵۰۰ دلار و  پس از آن ۶۰٫۰۰۰ دلار و سپس ۶۱٫۵۰۰ و ۶۲۰۰۰ دلار است.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۸۵۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۸۲۵۰ دلار و  سپس ۵۷۵۰۰ تا ۵۷۰۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین

تحلیل پیش بینی قیمت بیت کوین ۱۶ فروردین (۵ آوریل ۲۰۲۱)

هر چند بیت کوین در طول هفته گذشته  برای عبور از سد ۶۰٫۰۰۰ دلاری تلاش کرد اما کندل هفتگی بیت کوین شب گذشته در قیمت ۵۸٫۳۰۰ دلار بسته شد تا همچنان منتظر شکست مقاومت ۶۰٫۰۰۰ دلاری بمانیم. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در محدوده ۵۷۵۰۰ دلار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد با مقاومتی در محدوده ۵۸۳۰۰ تا ۵۸۵۰۰ دلار روبرو شده است.

اگر به نمودار قیمت بیت کوین نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیت کوین با کاهش قیمتی که سه روز پیش تجربه کرد محدوده ۵۸۰۰۰ تا ۵۷۸۰۰ دلار را از دست داد و به زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته سقوط کرد. به این ترتیب کندل هفتگی بیت کوین در محدوده ۵۸۳۰۰ دلار بسته شد تا همچنان شاهد نوسان بیت کوین بین حمایت ۵۶۵۰۰ و مقاومت ۶۰٫۰۰۰ دلار باشیم.

در حال حاضر بیت کوین از حمایت‌ خوبی در محدوده ۵۷۰۰۰ و ۵۶۵۰۰ دلار برخوردار است و همین امر این فرصت را به بیت کوین می‌دهد تا برای یک روند صعودی تازه اقدام کند.

در مسیر صعودی اولین مقاومت در محدوده ۵۸۲۵۰ تا ۵۸۳۰۰ دلار قرار گرفته است و در صورت عبور از این محدوده مانع بعدی محدوده ۵۸۵۰۰ تا ۵۸۸۰۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خواهد بود.

مقاومت ۵۸۵۰۰ دلاری برای بیت کوین بسیار مهم خواهد بود چرا که علاوه بر تشکیل مقاومت، شاهد خط روند نزولی در این محدوده هستیم. در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از این مقاومت و شکستن این خط روند نزولی شود، این شانس را خواهد داشت تا یکبار دیگر برای رسیدن به محدوده ۶۰٫۰۰۰ دلاری تلاش کند.

در طرف دیگر در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از مقاومت‌های ۵۸۲۵۰ و  ۵۸۵۰۰ دلاری نشود، باید منتظر یک روند اصلاحی تازه باشیم.

در مسیر نزولی اولین حمایت در محدوده ۵۷۵۰۰ دلار و سپس حمایت مهم بعدی در محدوده ۵۷۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورتی که این حمایت‌ها برای بیت کوین از دست برود، انتظار داریم محدوده ۵۶۵۰۰ دلاری مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.

هر گونه ریزش بیشتر می‌تواند بیت کوین را تا محدوده ۵۵۰۰۰ و ۵۴۵۰۰ دلاری پایین بکشد.

تحلیل روزانه و پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین روز ۱۶ فروردین

شاخص‌های تکنیکال

 • مکدی: در زمان نگارش این مطلب شاخص مکدی (MACD) ۴ ساعته برای بیت کوین در محدوده نزولی قرار دارد.
 • RSI: شاخص قدرت نسبی زیر محدوده ۵۰  قرار دارد و با شیب نزولی به سمت ۴۰ حرکت می‌کند.
 • مقاومت: اولین سطح مقاومت برای بیت کوین  ۵۸٫۲۵۰  تا ۵۸٫۵۰۰ دلار و  پس از آن ۵۸۸۰۰ تا ۵۹۰۰۰ دلار و سپس ۶۰٫۰۰۰ و ۶۱۰۰۰ دلار است.
 • حمایت: اولین سطح حمایت بیت کوین در محدوده ۵۷۵۰۰ و ۵۷۰۰۰ دلار قرار دارد. پس از آن محدوده ۵۶۵۰۰ دلار و  سپس ۵۵۰۰۰ تا ۵۴٫۵۰۰ دلار به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

 

خرید بیت کوین